Projektant - konstrukter - elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři, Blansko

Výroba a provoz / Projektant - konstrukter - elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři

Společnost BUSE s.r.o.

Místo pracoviště Masarykova 403, Blansko
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Projektant - konstrukter - elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři (Masarykova 403, Blansko)

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, následně na dobu neurčitou.

Požadujeme:
- VŠ vzdělání technického směru nebo SŠ vzdělání s praxí na obdobné pozici
- práce na PC - MS Office, znalost CAD systémů (vytváření schémat)
- orientace v technické dokumentaci a výkresech
- znalost AJ
- velmi dobré organizační a komunikační dovednosti, samostatnost
- pozitivní a konstruktivní přístup
- ŘP skupiny B

Náplň práce:
- ve spolupráci s kolegy vytváření technického řešení pro jednotlivé projekty
- navrhování blokových a podrobných schémat zapojení
- spolupráce při tvorbě projektové dokumentace
- komunikace se zákazníky v češtině nebo angličtině

Nabízíme:
- práci v zavedené společnosti a perspektivním oboru
- příjemné pracovní prostředí založené na důvěře
- různorodou práci
- seberealizaci
- možnost kariérního růstu
- odpovídající platové ohodnocení
- 13. plat
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování v rámci firmy
- velmi dobrá dostupnost vlakem, autobusem (10 minut od nádraží)

Kontakt: telefonicky Po-Pá v době 7-14 hod na č. 516 482 045 - p. Bučková, e-mail:

Informace o společnosti BUSE s.r.o.

BUSE s.r.o.
Masarykova 403
Blansko
67801
IČO: 46972552
aktualizováno před více než rokem