Projektant / projektantka pozemních staveb - inženýři projektanti inženýrských děl, Kostelec nad Orlicí

Stavebnictví / Projektant / projektantka pozemních staveb - inženýři projektanti inženýrských děl

Společnost IRBOS s.r.o.

Místo pracoviště Havlíčkova 156, Kostelec nad Orlicí
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 37 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Projektant / projektantka pozemních staveb - inženýři projektanti inženýrských děl (Havlíčkova 156, Kostelec nad Orlicí)

Kontakt e-mailem na adresu nebo telefonicky.

Požadujeme:
- znalosti ArchiCAD a OFFICE
- řidičský průkaz sk. B
- komunikativnost, organizační schopnosti
- spolehlivost, časová flexibilita.
Náplň práce:
- stavební projektant/ka se zaměřením na pozemní stavby.
Nabízíme:
- mzdu od 37.000,- Kč + zaměstnanecké benefity
- práci v příjemném kolektivu, odpovídající ohodnocení.

Požadavky

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti IRBOS s.r.o.

IRBOS s.r.o.
Havlíčkova 156
Kostelec nad Orlicí

IČO: 25933094
aktualizováno před 25 dny

Odpověď na pracovní pozici Projektant / projektantka pozemních staveb - inženýři projektanti inženýrských děl