Projektant tzb - příprava realizací, obchod tzb (tepelná čerpadla, fotovoltaické elektrárny, kotle na biomasu, vzduchotechnika s rekuperací) - stavební technici projektanti, konstruktéři, Liberec

Stavebnictví / Projektant tzb - příprava realizací, obchod tzb (tepelná čerpadla, fotovoltaické elektrárny, kotle na biomasu, vzduchotechnika s rekuperací) - stavební technici projektanti, konstruktéři

Společnost Ing. Dalibor Skácel

Místo pracoviště Jizerská 237, Liberec
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 35 000 - 70 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Projektant tzb - příprava realizací, obchod tzb (tepelná čerpadla, fotovoltaické elektrárny, kotle na biomasu, vzduchotechnika s rekuperací) - stavební technici projektanti, konstruktéři (Jizerská 237, Liberec)

Řízení a organizace projektů.
Požadujeme:
- samostatnost a zodpovědnost
- pracovitost a poctivost
- kreativita
- časová flexibilita
Nabízíme:
- solidní platové podmínky, výkonnostní odměny
- možnost profesního růstu
- zajímavou a různorodou pracovní náplň
V případě zájmu, zašlete životopis e-mailem na

Informace o společnosti Ing. Dalibor Skácel

Ing. Dalibor Skácel
Jizerská 237
Liberec
46015
IČO: 65067398
aktualizováno před 5 měsíci