Projektový/á manažer/ka - specialisté podpory podnikání, správci projektů, Žamberk

Obchod a cestovní ruch, Administrativa / Projektový/á manažer/ka - specialisté podpory podnikání, správci projektů

Společnost MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic

Místo pracoviště U Dlouhoňovic 1397, Žamberk
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Projektový/á manažer/ka - specialisté podpory podnikání, správci projektů (U Dlouhoňovic 1397, Žamberk)

Náplň práce:
- Komunikace se zákazníkem
- Zpracovávání cenových nabídek
- Provedení zákazníka procesem realizace zakázky
- Práce v týmu
- Kontrola termínů a dohled nad dílčími úkoly projektu

Požadujeme:
- Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
- Organizační schopnosti
- Komunikativnost, samostatnost
- Aktivní přístup k řešení problémů
- Praxe v oblasti není podmínkou, rádi vás zaučíme
- Práce v MS Office (Excel a Word podmínkou)

Nabízíme:
- Práci ve stabilní, moderní a neustále se rozvíjející společnosti
- Zaměstnanecké benefity
- Možnost bezplatného vzdělávání a profesního růstu
- Stravenky, jazykové kurzy AJ/NJ, firemní akce, firemní cvičení s trenérem
- Možnost zkráceného úvazku

Kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Informace o společnosti MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic

MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic
U Dlouhoňovic 1397
Žamberk
56401
IČO: 25259431
aktualizováno před asi 2 roky

Další pracovní nabídky v okrese Ústí nad Orlicí v oboru Obchod a cestovní ruch, Administrativa