Provozní chemik/chemička - operátor/ka - operátoři velínů pro chemickou výrobu (kromě zpracování ropy a zemního plynu), Liberec

Výroba a provoz / Provozní chemik/chemička - operátor/ka - operátoři velínů pro chemickou výrobu (kromě zpracování ropy a zemního plynu)

Společnost TEMPERATIOR s.r.o.

Místo pracoviště Kociánova 453, Liberec
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Provozní chemik/chemička - operátor/ka - operátoři velínů pro chemickou výrobu (kromě zpracování ropy a zemního plynu) (Kociánova 453, Liberec)

Společnost TEMPERATIOR s.r.o. je jedním z největších evropských výrobců pohonných hmot z obnovitelných zdrojů.
Náplň práce:
- sledování a řízení technologického procesu chemické výroby pomocí řídicího systému z velína
- fyzická kontrola činnosti a stavu technologie během pracovní směny
Požadujeme:
- SOU nebo SOŠ technického, strojírenského nebo chemického směru
- Uživatelskou znalost práce na PC
- Ochotu pracovat na směny (nepřetržitý provoz)
- Spolehlivost, zodpovědnost
- Vhodné i pro absolventy nebo studenty dálkového studia
Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr
- zajímavou práci v moderním chemickém provoze
- zaměstnanecké výhody
- stravenky 100 Kč bez doplatku
- 5 týdnů dovolené
Místo výkonu práce:
- Liberec Rochlice
Mzda:
- 30 000 - 35 000 Kč
Místo výkonu práce: Výrobní závod společnosti v Liberci-Rochlicích.
Své životopisy zasílejte na email:

Požadavky

  • Práce s PC

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti TEMPERATIOR s.r.o.

TEMPERATIOR s.r.o.
Kociánova 453
Liberec
46006
IČO: 27881369
aktualizováno před 22 dny

Odpověď na pracovní pozici Provozní chemik/chemička - operátor/ka - operátoři velínů pro chemickou výrobu (kromě zpracování ropy a zemního plynu)