Provozní elekrikáři - stavební a provozní elektrikáři, Nový Jičín

Stavebnictví, Výroba a provoz / Provozní elekrikáři - stavební a provozní elektrikáři

Společnost TONAK a.s.

Místo pracoviště Zborovská 823, Nový Jičín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 130 - 145 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Provozní elekrikáři - stavební a provozní elektrikáři (Zborovská 823, Nový Jičín)

z: 04.01.2022 Osobní kontakt na adrese společnosti ve dnech Ut - St od 8:00 do 10:00 hodin. Možnost prodloužení PP na dobu neurčitou.
Náplň práce: údržba, opravy, spolupráce při vývoji, odstraňování závad, nové instalace a prohlídky vyhrazených elektrických zařízení/strojů/rozvodů.
Požadujeme:
Platná zkouška min. dle §6 zákona č.50/1978 Sb. pro práci na elektrickém zařízení do 1000 V, min. 3 roky praxe v oboru, základní znalost práce s PC a MS Office.

Zaměstnanecké výhody: 25 dnů dovolené, příspěvek na stravování

Kontakt: Bohuslava Bitalová, telefonicky na č.: 556 202 480, 606 704 823, Po - Pá od 8:00 - 12:00 hod., e-mail:

Informace o společnosti TONAK a.s.

TONAK a.s.
Zborovská 823
Nový Jičín
74101
IČO: 13226
aktualizováno před více než 2 roky