Provozní elektrikář - elektromechanik - stavební a provozní elektrikáři, Vrdy

Stavebnictví, Výroba a provoz / Provozní elektrikář - elektromechanik - stavební a provozní elektrikáři

Společnost GOLDBECK Prefabeton s.r.o.

Místo pracoviště Chrudimská 42, Vrdy
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 500 - 34 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Provozní elektrikář - elektromechanik - stavební a provozní elektrikáři (Chrudimská 42, Vrdy)

Náplň práce: Elektro údržba výrobních strojů a zařízení, mostových jeřábů. Běžná údržba v administrativních budovách.
Požadavky a předpoklady: SOU/SŠ elektrotechnického směru. Výhodou zkouška z odborné způsobilosti k výkonu činností v elektrotechnice dle § 19 zákona č. 250/2021 Sb. (§ 6 vyhl. č.50/1978 Sb.) Práce na PC. Výhodou zkušenosti s údržbou. Ochota pracovat ve třísměnném provozu.
Nabízíme: Práce na HPP. Stabilita a zázemí nadnárodního koncernu Goldbeck.

Zaměstnanecké výhody:
25 dní dovolené, dotované stravování, půlroční firemní bonus

V případě zájmu pište na níže uvedený email, volejte v čase 7-14:30 hod. nebo se dostavte osobně.

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie

Informace o společnosti GOLDBECK Prefabeton s.r.o.

GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
Chrudimská 42
Vrdy
28571
IČO: 49823329
aktualizováno před 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Provozní elektrikář - elektromechanik - stavební a provozní elektrikáři

Chrudimská 42 42
Vrdy