Zámečníci, obráběči - seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích), Vrdy

Výroba a provoz / Zámečníci, obráběči - seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Společnost GOLDBECK Prefabeton s.r.o.

Místo pracoviště Chrudimská 42, Vrdy
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 29 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Zámečníci, obráběči - seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) (Chrudimská 42, Vrdy)

Náplň práce: Údržba strojního zařízení pro chod v třísměnném provozu prefabrikované výroby. Odstranění závad (menšího i většího rozsahu). Práce s elektrickým ručním nářadím (bruska, utahovák, svářečka). Práce v týmu, práce ve výškách.
Požadujeme: SOU se strojním zaměřením. Ochotu pracovat v třísměnném provozu. Svářečský průkaz výhodou. Samostatnost, schopnost řešit problémy.
Nabízíme: Práce na HPP, nástupní mzda od 28.000 Kč, mzda až 33 000 Kč (mzda, os. ohodnocení, příplatky), zajímavé firemní benefity. Stabilita a zázemí nadnárodního koncernu Goldbeck.

Zaměstnanecké výhody:
25 dní dovolené, dotované stravování, půlroční firemní bonus

V případě zájmu pište na níže uvedený email, volejte 7 - 14:30 hod. nebo se dostavte osobně na adresu Chrudimská 42, Vrdy, 7-14:00 hod.

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie

Informace o společnosti GOLDBECK Prefabeton s.r.o.

GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
Chrudimská 42
Vrdy
28571
IČO: 49823329
aktualizováno před 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Zámečníci, obráběči - seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Chrudimská 42 42
Vrdy