Provozní elektrikář vn - stavební a provozní elektrikáři, Hrádek

Stavebnictví, Výroba a provoz / Provozní elektrikář vn - stavební a provozní elektrikáři

Společnost FERROMET a.s.

Místo pracoviště Rokycanská 204, Hrádek
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 23 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Provozní elektrikář vn - stavební a provozní elektrikáři (Rokycanská 204, Hrádek)

Místo výkonu práce: Rokycanská 204, 338 42 Hrádek
Požadujeme: Elektrotechnické vzdělání, odborná způsobilost dle Vyhl. č. 50/1978 Sb., praxe min 4 roky v oboru
Náplň práce: obsluha a údržba rozvodů a zařízení VN a VVN v areálu závodu
Nabízíme: platové ohodnocení od 23.000,- Kč/měs, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění 500,- Kč/ měsíčně, + 3 dny dovolené, další benefity pro zaměstnance po odpracovaných letech, osobní příplatek, bonusy
Kontakt osobně na pracovišti Po-St od 12.00 do 14.00 hod: p. Honzíková, tel.: 371 765 719

Informace o společnosti FERROMET a.s.

FERROMET a.s.
Rokycanská 204
Hrádek
33842
IČO: 884
aktualizováno před více než 3 roky