Provozní elektrikáři - provozní elektromechanici, Otrokovice

Výroba a provoz / Provozní elektrikáři - provozní elektromechanici

Společnost Galvena, s.r.o.

Místo pracoviště Letiště 1876, Otrokovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 27 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Provozní elektrikáři - provozní elektromechanici (Letiště 1876, Otrokovice)

NÁPLŇ PRÁCE: preventivní denní kontrola agregátů a elektrických zařízení, údržba a oprava strojů a zařízení, údržba rozvodů a zařízení rozvoden nízkého napětí, údržba osvětlení atp.

POŽADUJEME:
- SOŠ/SOU v oboru elektro
- odbornou způsobilost dle vyhlášky č. 50/78 Sb., min. § 6
- znalost a orientace ve výkresové dokumentaci - elektro
- praxi na stejné či obdobné pozici min. 3 roky
- schopnost práce ve výškách, řidičský průkaz sk. B
- manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost, týmový a aktivní přístup

NABÍZÍME:
- dlouhodobě stabilní práci a pravidelnou mzdu
- plné zaškolení na pozici
- nástupní bonus, odměny, příspěvek na stravování a penzijní spoření
- pracovní oděvy včetně praní

Místo výkonu práce: Letiště 1876, Otrokovice.
Pouze ranní směna od 6 - 14 hod.

Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail: nebo se hlásit telefonicky v pracovní dny od 7 do 14 hod.

Informace o společnosti Galvena, s.r.o.

Galvena, s.r.o.
Letiště 1876
Otrokovice
76502
IČO: 28317645
aktualizováno před asi rokem