Provozní elektrikáři - stavební a provozní elektrikáři, Frýdek-Místek

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Stavebnictví, Výroba a provoz / Provozní elektrikáři - stavební a provozní elektrikáři

Společnost EKOMILK a.s.

Místo pracoviště Příborská 818, Frýdek-Místek
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 29 000 - 34 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Provozní elektrikáři - stavební a provozní elektrikáři (Příborská 818, Frýdek-Místek)

A16 z:16/8/2021 a:2/2/2024
Náplň práce:
- běžná údržba a opravy strojní technologie, pracovních pomůcek a elektrického vybavení společnosti.
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou, s možností na dobu neurčitou
- směny 06:00-14:15 hod., 14:00-22:15 hod..
Požadujeme:
- vzdělání v oboru elektro.
Výhodou:
- potravinářský průkaz (možnost vyřízení u vstupní prohlídky).
Nabízíme:
- stravenky.
Kontakt telefonicky. Životopisy zasílejte emailem, uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru a předvedení práce. PRACOVIŠTĚ NENAVŠTĚVOVAT.

Informace o společnosti EKOMILK a.s.

EKOMILK a.s.
Příborská 818
Frýdek-Místek
73801
IČO: 25849051
aktualizováno před 3 měsíci