Provozní elektromechanik / elektromechanička - provozní elektromechanici, Hradec Králové

Výroba a provoz / Provozní elektromechanik / elektromechanička - provozní elektromechanici

Společnost Eurac Hradec s.r.o.

Místo pracoviště Náchodská 738, Hradec Králové
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 - 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Provozní elektromechanik / elektromechanička - provozní elektromechanici (Náchodská 738, Hradec Králové)

PROVOZNÍ ELEKTROMECHANIK / ELEKTROMECHANIČKA
- PP na dobu určitou, nástup 1.3.2021
- Požadavky: Platná Vyhlášky 50/78 Sb. - platný alespoň § 6; Orientace v silnoproudu a slaboproudu; Orientace v elektrických rozvaděčích; Odpovědnost, flexibilita, samostatnost při rozhodování a schopnost řešení problémů; Ochota učit se nové věci; Praxe: 1 rok v oboru (lze doložit i odbornou praxi při studiu); Výhodou je povědomí o normě ISO IATF 16949 a 14001 - se zaměřením na údržbu; Schopnost práce v nepřetržitém provozu; Schopnost manipulovat s břemeny; Zdravotní způsobilost pracovat v prašném a hlučném prostředí;
- Náplň práce: Denně eviduje činnost údržby do předepsaných formulářů; Eviduje veškeré náhradní díly odebrané ze skladu; Má spoluzodpovědnost za strojní dostupnost; Má zodpovědnost za přidělené úkoly a jejich dokončení s dodržením maximální kvality a bezpečnosti práce; Dodržuje princip 5S;
- Nabízíme zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti a finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pracovního postu; stravenky v hodnotě 100,00 Kč/1 odpracovanou směnu, docházkový bonus, 5 týdnů dovolené po odpracování 1 celého kalendářního roku, příspěvek na penzijní připojištění, 13. plat, cafeteria Gallery ?eta - příspěvek na zdraví, sport, kulturu, rekreaci, …, stabilizační příspěvek
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (každý pracovní den od 900 do 1600), kontaktní osoba: Výravová Hana, tel.: 495 809 827, e-mail:

Informace o společnosti Eurac Hradec s.r.o.

Eurac Hradec s.r.o.
Náchodská 738
Hradec Králové
50301
IČO: 25954776
aktualizováno před téměř 3 roky