Provozní hotelu - řídící pracovníci v hotelích, Hřensko

Obchod a cestovní ruch, Služby, Management / Provozní hotelu - řídící pracovníci v hotelích

Společnost Libor Riňák

Místo pracoviště Hřensko 68, Hřensko
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 250 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Provozní hotelu - řídící pracovníci v hotelích (Hřensko 68, Hřensko)

Místo výkonu práce: Hotel u Lípy, Hřensko č.p. 68, 407 17 Hřensko

Náplň práce:
- Koordinace provozovny a personálu při práci
- Kontrola kvality odvedené práce všech úseků pracovišť (bar, kuchyň, ubytování)
- Komunikace s klienty ve všech ohledech
- Administrativní práce na PC
- Inventury
- Komunikace a zřizování objednávek s jednotlivými dodavateli
- Osobní nákup zeleniny, ovoce, pečiva na snídaně a provozní den
- Kontrola příchozího zboží a jeho uhrazení
- Vydávání potravin ze skladů jednotlivým úsekům

Požadavky:
- Minimálně 5 let praxe v oboru pohostinství
- Schopnost vést a koordinovat personál
- Ovládání německého a anglického jazyka na hovorové úrovni v oblasti pohostinství a cestovního ruchu
- Práce s PC (EXCEL, WORD apod.)
- Slušné vystupování
- Důslednost
- Kreativita
- Odolnost vůči stresovým situacím
- Řidičský průkaz skupiny B
- Vlastní auto
- Pečlivost, loajalita, zodpovědnost
- Čistotnost
- Zdravotní průkaz

Nabízíme:
- Mzda 200/hod. CZK v čistém
- Smlouva na HPP na dobu určitou: od 1.8.2023 - do 31.10.2023 (případně až do 30.11.2023)
- Obědy a pitný režim zdarma
- Pracovní doba: pohyblivá

- Včasné a odpovídající finanční ohodnocení
- Odměny za dobře a dlouhodobě odváděnou práci a udržení kvality, čistoty po všech stránkách jednotlivých úseků.
- Férové jednání a přístup
- Mladý, perspektivní kolektiv

Kontaktní osoba: Libor Riňák, tel. 728 839 767 (volejte Po - Pá, 9:00 - 15:00)

Informace o společnosti Libor Riňák

Libor Riňák
Hřensko 68
Hřensko
40717
IČO: 1494341
aktualizováno před 9 měsíci