Provozní montér vodovodů - instalatéři vodovodů, Turnov

Stavebnictví, Služby / Provozní montér vodovodů - instalatéři vodovodů

Společnost Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.

Místo pracoviště Kotlerovo nábřeží 2216, Turnov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 26 000 - 26 050 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Provozní montér vodovodů - instalatéři vodovodů (Kotlerovo nábřeží 2216, Turnov)

pracovní poměr na dobu určitou, v dalším roce možnost na dobu neurčitou

Provozní montér vodovodů pracuje hlavně v terénu na opravách havárií vodovodních potrubí, ale i na vodojemech a dalších vodohospodářských zařízeních.

Pracovní náplň
-odstraňování havárií na vodovodní síti,
-provádění a řízení provozních, montážních a údržbářských prací na vodovodních sítích
a vodohospodářských objektech,
-vykonávání pracovní pohotovosti dle stanovaného harmonogramu.

Nabízíme
-jistotu a stabilitu silné společnosti,
-zaměstnanecké výhody - stravenky, zvýhodněný mobilní tarif pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky,
-možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu,
-zaškolení zkušeným kolegou.

Požadujeme
-SOU s výučním listem (nejlépe v oboru Instalatér),
-řidičský průkaz sk. B,
-praktické myšlení, samostatnost, preciznost a přesnost, fyzickou zdatnost

Výhodou pro Vás bude
-zkušenost s montážními pracemi v terénu,
-práce na PC na uživatelské úrovni

13. a 14. plat, stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na životní a penzijní připojištění, preventivní lékařská péče, možnost rekreace v podnikových zařízeních, 5 dnů zdravotního volna na rok, další vzdělávání, zvýhodněné tarif volání i pro rodinné příslušníky.

Informace o společnosti Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.

Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.
Kotlerovo nábřeží 2216
Turnov
51101
IČO: 49099451
aktualizováno před 7 měsíci