Provozní zámečník do údržby - provozní zámečníci, údržbáři, Blansko

Výroba a provoz / Provozní zámečník do údržby - provozní zámečníci, údržbáři

Společnost Ernst Leopold s.r.o.

Místo pracoviště Gellhornova 2242, Blansko
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 28 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Provozní zámečník do údržby - provozní zámečníci, údržbáři (Gellhornova 2242, Blansko)

Pracovní poměr na dobu neurčitou.

Náplň práce:
zámečnické práce na údržbě

Požadujeme:
- samostatnost, spolehlivost, zručnost
- vysoké pracovní nasazení, samostatný přístup k práci
- vyučen v oboru a nebo praxe v oboru kovo (není podmínkou)
- svářečský průkaz na svařování elektrodou (možnost zaškolení)

Nabízíme:
- zajímavé mzdové ohodnocení
- hlavní pracovní poměr, jednosměnný provoz
- příspěvek na stravování,
- příspěvek na penzijní připojištění
- nástup možný ihned

První kontakt osobně, telefonicky na č. 720812814 - Petra Šamalíková nebo mailem

Informace o společnosti Ernst Leopold s.r.o.

Ernst Leopold s.r.o.
Gellhornova 2242
Blansko
67801
IČO: 63468867
aktualizováno před 18 dny

Odpověď na pracovní pozici Provozní zámečník do údržby - provozní zámečníci, údržbáři