Radiologický asistent/ka s náborovým příspěvkem 80.000,-kč - radiologičtí asistenti, Třebíč

Zdravotnictví / Radiologický asistent/ka s náborovým příspěvkem 80.000,-kč - radiologičtí asistenti

Společnost Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace

Místo pracoviště Purkyňovo nám. 133, Třebíč
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 31 040 - 34 320 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Radiologický asistent/ka s náborovým příspěvkem 80.000,-kč - radiologičtí asistenti (Purkyňovo nám. 133, Třebíč)

První kontakt telefonicky nebo e-mailem.
Požadujeme:
o odbornou způsobilost k výkonu povolání odborného pracovníka,
o dobré komunikační schopnosti,
o zdravotní způsobilost.

Pracovní náplň:
o provádění radiologických zobrazovacích i nezobrazovacích postupů, včetně podpůrných odborných činností směřující k přípravě, realizaci a interpretaci těchto postupů,
o provádění ozařovací techniky na základě předpisu odborného lékaře včetně podpůrných odborných činností související s přípravou a realizací těchto technik,
o provádění specifické ošetřovatelské péče poskytované při radiologických postupech, aplikace léků případně i intravenózních diagnostik.

Nabízíme:
o 9. - 10. platová třída (21.040 - 34.320 Kč),
o dovolená 25 dnů,
o možnost ubytování,
o další zaměstnanecké benefity:
o příspěvek na závodní stravování,
o příspěvek na penzijní připojištění,
o příspěvek na očkování proti chřipce, klíšťové encefalitidě a hepatitis,
o příspěvek na sportovní a kulturní aktivity
o zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu.

Nástup dle dohody.

Informace o společnosti Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace

Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace
Purkyňovo nám. 133
Třebíč
67401
IČO: 839396
aktualizováno před téměř 4 roky