Recepční - asistent/ka - administrativní pracovník/pracovnice - recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních), Ústí nad Labem

Obchod a cestovní ruch, Administrativa / Recepční - asistent/ka - administrativní pracovník/pracovnice - recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)

Společnost NEVERSTOCK s.r.o.

Místo pracoviště Drážďanská 885, Ústí nad Labem
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 18 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Recepční - asistent/ka - administrativní pracovník/pracovnice - recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) (Drážďanská 885, Ústí nad Labem)

Místo výkonu práce: Drážďanská č.p. 885/32, Krásné Březno, Ústí nad Labem.
Náplň práce: práce s pokladnou vč. EET, evidence zakázek, příprava dokumentů pro účetní, administrativní podpora jednatele, zajišťování provozu recepce, vedení korespondence a komunikace s úřady, obchodními partnery a zaměstnanci.
Požadujeme: Práce s PC (Outlook, Word, Excel), základní znalost účetních a daňových dokladů, dobré komunikační schopnosti, ochota učit se novým věcem, organizační schopnosti, příjemné vystupování, flexibilita, samostatnost, ŘP sk. B.
Nabízíme: mzdu 18 500,- Kč.
Kontakt: na e-mail.

Informace o společnosti NEVERSTOCK s.r.o.

NEVERSTOCK s.r.o.
Drážďanská 885
Ústí nad Labem
40007
IČO: 6848389
aktualizováno před více než 2 roky