Recepční+provozní pracovník/pracovnice - recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních, Ostružná

Obchod a cestovní ruch / Recepční+provozní pracovník/pracovnice - recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Společnost ABATEC OSTRAVA s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Ostružná 133, Ostružná
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Recepční+provozní pracovník/pracovnice - recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních (Ostružná 133, Ostružná)

AKTUALIZACE 25.2.2022
První kontakt telefonický, osobní
- telefonicky mezi 10 - 15:00 hod.na tel.č. 777 870 857 (p. Dihelová Monika)
- osobně každé úterý ve 13:00 hod na adrese provozovny
PRACOVNÍ DOBA:
- turnusové služby (krátký/dlouhý týden)
- 07:30 - 22:00 hod
POŽADUJEME:
- flexibilitu
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- práce na hotelové recepci + jiné práce v provozu dle sezónnosti
NABÍZÍME:
- hlavní pracovní poměr nebo Dohodu o provedení práce
- příspěvek na dopravu
- stravné zdarma
- sezónní odměny

Informace o společnosti ABATEC OSTRAVA s.r.o.

ABATEC OSTRAVA s.r.o.
Ostružná 133
Ostružná
78825
IČO: 25389131
aktualizováno před asi 2 roky