Recepční - recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních), Zlín

Obchod a cestovní ruch, Administrativa / Recepční - recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)

Společnost Auditorská, daňová a účetní kancelář ve Zlíně a.s.

Místo pracoviště Potoky 5431, Zlín
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 17 800 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Recepční - recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) (Potoky 5431, Zlín)

Náplň práce: evidence pošty a správa datových schránek, administrativní činnost, pochůzky po úřadech, administrativní práce v účtárně, zajistit chod recepce a podpořit chod kanceláře (technická, administrativní a organizační podpora firmy), denní komunikace s klienty účetní kanceláře a v budoucnu s hotelovými hosty (zajistit formality při příjezdu a odjezdu hosta, platbu, zpracovat další požadavky či přání)
Požadujeme: středoškolské vzdělání (vhodné i pro absolventy), chuť pracovat na směny (ranní 6:00 - 14:30 / odpolední 12:30 - 21:00 / příležitostně víkend), znalost práce s PC, MS Office (Excel, Word), komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, znalost angličtiny (aktivní využití - nemusíte mluvit plynule ale nesmíte se bát mluvit), řidičský průkaz B (aktivní řidič)
Výhody: perspektivní práci a zázemí prosperující společnosti, možnost uplatnění získaných zkušeností, možnost dalšího rozvoje a vzdělání, zaměstnanecké benefity (výuka angličtiny, plavání, cvičení, sick days a dovolená navíc po prvním roce)
Výkon práce v centru města Zlína.

Informace o společnosti Auditorská, daňová a účetní kancelář ve Zlíně a.s.

Auditorská, daňová a účetní kancelář ve Zlíně a.s.
Potoky 5431
Zlín
76001
IČO: 29297575
aktualizováno před téměř 4 roky