Recepční - recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních, Pec pod Sněžkou

Obchod a cestovní ruch / Recepční - recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Společnost REGATA ČECHY, a.s.

Místo pracoviště Pec pod Sněžkou 141, Pec pod Sněžkou
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Recepční - recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních (Pec pod Sněžkou 141, Pec pod Sněžkou)

RECEPČNÍ

Náplň práce: péče o hosta, komunikace s klienty - osobní, telefonická i emailová, směnárenská činnost, doplňkový prodej.
Požadujeme: SŠ vzdělání, znalost NJ nebo AJ, znalost práce na PC na uživatelské úrovni (Word, Excel, Outlook, Internet), praxe v oboru není podmínkou, čistý trestní rejstřík.
Nabízíme: - řádnou pracovní smlouvu,
- soc. a zdrav. poj. dle zákona,
- celoroční práci pro ryze českou stabilní firmu,
- mzda 22 000 - 35 000,- Kč hrubého (proplácíme soboty, neděle, svátky),
- stravování zdarma
- ubytování v místě
- příspěvek na dovolenou
- podporu dalšího vzdělávání
- možnost sportovního vyžití za výhodných podmínek
- možnost dovolené v partnerském hotelu Port u Máchova jezera

Nástup možný ihned. Životopis zašlete na kontaktní adresu.

Informace o společnosti REGATA ČECHY, a.s.

REGATA ČECHY, a.s.
Pec pod Sněžkou 141
Pec pod Sněžkou
54221
IČO: 26154200
aktualizováno před téměř 2 roky