Recepční - recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních, Lipno nad Vltavou

Obchod a cestovní ruch / Recepční - recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Společnost KORZO LIPNO s. r. o.

Místo pracoviště Lipno nad Vltavou 320, Lipno nad Vltavou
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 33 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Recepční - recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních (Lipno nad Vltavou 320, Lipno nad Vltavou)

Požadujeme:
znalost angličtiny nebo němčiny na komunikativní úrovni, znalost dalšího jazyka výhodou, samostatnost, svědomitost, komunikační dovednosti, vstřícnost, příjemné vystupování, aktivita a hbitost v jednání, zodpovědný přístup, zkušenost v oboru a okolí je vítáná.
Nabízíme:
příjemné zázemí, pracovní poměr na dobu určitou - zástup za mateřskou dovolenou, příspěvek na stravování, práce v přátelském kolektivu, zajímavou, různorodou a odpovědnou práci.
Náplň práce:
ubytování hostů, komunikace s klienty, a to i zahraničními, práce na počítači, v rezervačním systému, příprava podkladů a vystavování účetních dokladů, péče o zázemí recepce, doplňkový prodej, spolupráci při pravidelném reportingu a inventurách.
Pokud Vás nabídka oslovila a ahledáte pracovní uplatnění a zázemí mladé, dynamické společnosti, tak se s Vámi rádi setkáme. Zašlete strukturovaný životopis na

Informace o společnosti KORZO LIPNO s. r. o.

KORZO LIPNO s. r. o.
Lipno nad Vltavou 320
Lipno nad Vltavou
38278
IČO: 28138953
aktualizováno před více než rokem