Recepční - recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních, Velké Karlovice

Obchod a cestovní ruch / Recepční - recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Společnost SYNOT GASTRO SLOVAKIA s.r.o., odštěpný závod

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Velké Karlovice 505, Velké Karlovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Recepční - recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních (Velké Karlovice 505, Velké Karlovice)

PRACOVNÍ DOBA: krátký/dlouhý týden - denní a noční služby
POŽADUJEME: Příjemné vystupování, samostatnost, pečlivost, komunikační schopnosti
NÁPLŇ PRÁCE: Recepční řídí práci recepce, poskytuje služby pro přijíždějící, ubytované a odjíždějící hosty. Zabezpečuje prodej ubytovacích služeb, rezervace pobytu, zúčtování, poskytuje informace, zabezpečuje telefonické spojení a hovory hostů.
NABÍZÍME: Stravování, ubytování, benefitní program.
PRVNÍ KONTAKT: Paní Mgr. Jana Donková, výhradně emailem na adresu:

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti SYNOT GASTRO SLOVAKIA s.r.o., odštěpný závod

SYNOT GASTRO SLOVAKIA s.r.o., odštěpný závod
Velké Karlovice 505
Velké Karlovice
75606
IČO: 5627265
aktualizováno před 3 měsíci