Referent/ka ekonomického úseku - podatelna - obchodní referenti, České Budějovice

Obchod a cestovní ruch / Referent/ka ekonomického úseku - podatelna - obchodní referenti

Společnost Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Místo pracoviště Branišovská 1760, České Budějovice
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 28 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent/ka ekonomického úseku - podatelna - obchodní referenti (Branišovská 1760, České Budějovice)

Přírodovědecká fakulta JU hledá spolehlivého a komunikativního kolegu/gyni, který pomůže zajistit perfektní chod fakultní podatelny.
Pracovní náplň:
- Zajišťování chodu podatelny PřF JU
- V elektronickém evidenčním systému zajistit spisovou službu/ datové zprávy - zpracování doručené a odeslané pošty, rozdělení poštovních zásilek vč. balíků jednotlivým zaměstnancům, spolupráce s podatelnou BC AV ČR, v.v.i.
- Samostatné vykonávání méně složitých hospodářsko-správních, ekonomických a technických agend na pracovišti podle rámcových pokynů a obvyklých postupů
- Vedení spisovny děkanátu PřF
- tvorba a vedení archivní knihy
- systematické ukládání dokumentů
- zajišťování skartací písemností ze spisovny a odevzdání vybraných archiválií do archivu ve spolupráci se Státním oblastním archivem Třeboň
- Shromažďování smluv v elektronické (FIS) i papírové podobě (kontrola a archivace)
- Zadávání smluv do registru smluv JU i celorepublikového
- Zástup za sekretářku fakulty v době její nepřítomnosti
Požadujeme:
- Středoškolské vzdělání
- Praxe v administrativě výhodou vhodné i pro absolventy
- Samostatnost a aktivní „prozákaznický“ přístup
- Schopnost efektivní organizace práce a času
Nabízíme
- 100% nebo dle domluvy i částečný pracovního úvazek, smlouva na dobu určitou (zástup za MD)
- Flexibilní pracovní doba, 5 týdnů dovolené, výkonnostní odměny
- Příspěvek na stravování, zvýhodněné mobilní tarify a bankovní služby, možnost využití univerzitní školky
- Jazykové a zaměstnanecké kurzy
Písemné přihlášky (životopis) posílejte elektronicky na do 30. 1. 2024.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Branišovská 1760
České Budějovice
37005
IČO: 60076658
www.jcu.cz
aktualizováno před 5 měsíci