Referent/ka logistiky - specialisté v oblasti logistiky, Plzeň

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Referent/ka logistiky - specialisté v oblasti logistiky

Společnost REUS s.r.o.

Místo pracoviště Ke Karlovu 1102, Plzeň
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent/ka logistiky - specialisté v oblasti logistiky (Ke Karlovu 1102, Plzeň)

Životopis zasílejte na e-mail:
Požadujeme:
" SOU nebo SŠ vzdělání
" znalost práce na PC
" znalost NJ výhodou
" ochotu pracovat ve 2. směnném provozu
" znalost skladového hospodářství výhodou
Pracovní náplň
" odbavení kamionů
" evidence materiálu v interním programu
" kontrola výdeje materiálu
" kontrola vráceného materiálu
Nabízíme:
" zajímavé a perspektivní zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti
" finanční ohodnocení dle kvalifikace a zkušeností
" zaměstnanecké výhody, stravenková karta plně hrazená zaměstnavatelem
" závodní stravování
" příspěvek na důchodové nebo životní připojištění

Informace o společnosti REUS s.r.o.

REUS s.r.o.
Ke Karlovu 1102
Plzeň
30100
IČO: 25652346
aktualizováno před 7 měsíci

Další pracovní nabídky v okrese Plzeň-město v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz