Referent/ka obchodního oddělení - obchodní referenti, České Budějovice

Obchod a cestovní ruch / Referent/ka obchodního oddělení - obchodní referenti

Společnost MOTOR JIKOV Slévárna a.s.

Místo pracoviště České Budějovice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 32 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent/ka obchodního oddělení - obchodní referenti (České Budějovice)

Místo výkonu práce: České Budějovice.
Hlavní pracovní náplň: vystavování průvodních dokladů k dodávkám výrobků, vystavování dodacích listů a faktur pro tuzemské i zahraniční odběratele, příprava podkladů plánu prodeje a jeho hodnocení, komunikace napříč odděleními, komunikace se zákazníky a plánování dodávek dle požadavků, objednávání přeprav, tvorba cen, řešení reklamací
Požadujeme:
Jazykové znalosti: perfektní znalost AJ slovem i písmem
Délka požadované praxe v oboru: obchodní praxe 3 roky
PC znalosti: Office
ŘP sk.: B (není nutností)
Další specifikace: pracovní a časová flexibilita, zodpovědnost, orientace v logistice a obchodní problematice výhodou
Nabízíme: práci se špičkovým výpočetním systémem, dobré platové podmínky včetně systému odměn, možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace
Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, odměny za pracovní věrnost firmě, příspěvek na penzijní připojištění, sociální výpomoc v mimořádných životních situacích, bezúročné půjčky na bytové účely, příspěvek na závodní stravování
Kontakt: Blanka Novotná- tel. č. 389 016 222, e-mail

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc

Informace o společnosti MOTOR JIKOV Slévárna a.s.

MOTOR JIKOV Slévárna a.s.

České Budějovice

IČO: 25169777
www.motorjikov.com
aktualizováno před 6 měsíci