Referent/ka obchodu a logistiky - obchodní referenti, České Budějovice

Obchod a cestovní ruch / Referent/ka obchodu a logistiky - obchodní referenti

Společnost IBOS a.s.

Místo pracoviště Hlinská 694, České Budějovice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 29 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent/ka obchodu a logistiky - obchodní referenti (Hlinská 694, České Budějovice)

Požadavky: NJ na komunikativní úrovni nutná, AJ velkou výhodou; uživatelská znalost práce na PC; znalost SW Helios výhodou; min. úplné střední vzdělání s maturitou; řidičský průkaz sk. B; dobrá znalost českého jazyka; chuť učit se stále něco nového; samostatné uvažování a řešení; příjemné vystupování a komunikace se zákazníky.
Náplň práce: komunikace se zahraničními zákazníky; tvorba nabídek a příjem objednávek; sjednávání doprav pro zásilky mimo EU včetně vyclení; překlady reklamních prospektů; tlumočení při servisních školeních; ostatní drobné administrativní práce.
Nabízíme: kvalitativní bonus mzdy; mobilní telefon a notebook; práci v příjemném prostředí; bezplatné parkování přímo na místě.
Zaměstnanecké výhody: stravenky, příspěvek na životní pojištění, podpora jazykového vzdělávání, firemní akce, vánoční odměna.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky.

Informace o společnosti IBOS a.s.

IBOS a.s.
Hlinská 694
České Budějovice
37001
IČO: 27427889
aktualizováno před 7 měsíci