Referent -ka obchodu - obchodní referenti, Opava

Obchod a cestovní ruch / Referent -ka obchodu - obchodní referenti

Společnost Silesia-Tech s.r.o.

Místo pracoviště Mezi Trhy 290, Opava
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent -ka obchodu - obchodní referenti (Mezi Trhy 290, Opava)

KO: Biová Michaela. Váš strukturovaný životopis v ČJ a NJ nebo AJ zasílejte na adresu V případě dotazů volejte 734 750 097.

Požadavky:
- minimálně ukončené středoškolské vzdělání
- komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka slovem i písmem
- počítačová gramotnost: Outlook, MS Office
- aktivní přístup k řešení pracovních povinností
- spolehlivost, samostatnost, pečlivost a odpovědný přístup k úkolům

Pracovní náplň:
- zpracování objednávek zákazníka
- správa dodacích termínů v objednávkách
- správa obalového konta
- zajištění transportů expedovaného zboží
- příprava expedičních dokumentů
- komunikace se zahraničními zákazníky

Nabízíme:
- nástupní plat 30.000 Kč brutto
- pružná pracovní doba
- možnost home office 1x týdně
- 5 týdnů dovolené
- stravenkový paušál
- příspěvek na Penzijní připojištění
- zaučení zkušenými kolegy
- moderní zázemí
Nástup dle dohody

Informace o společnosti Silesia-Tech s.r.o.

Silesia-Tech s.r.o.
Mezi Trhy 290
Opava
74601
IČO: 25901141
aktualizováno před téměř 3 roky