Referent/ka oddělení stavebně správního - odbor stavebně správní a regionálního rozvoje - úředníci vnitřních věcí státu a regionálního rozvoje, Prachatice

Administrativa / Referent/ka oddělení stavebně správního - odbor stavebně správní a regionálního rozvoje - úředníci vnitřních věcí státu a regionálního rozvoje

Společnost MĚSTO PRACHATICE

Místo pracoviště Velké náměstí 3, Prachatice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 21 260 - 31 240 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent/ka oddělení stavebně správního - odbor stavebně správní a regionálního rozvoje - úředníci vnitřních věcí státu a regionálního rozvoje (Velké náměstí 3, Prachatice)

Pracovní náplň: Výkon státní správy - působnosti obecného stavebního úřadu dle stavebního zákona, souvisejících právních předpisů a zvláštních právních předpisů.
Požadavky pro vznik pracovního poměru:
Splnění předpokladů dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb. o úřednících územních samosprávných celků, ve znění pozdějších předpisů.

Splnění kvalifikačních požadavků vzdělání a praxe dle § 13a zákona č. 183/2006 Sb. o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů. Kvalifikační požadavky splňuje fyzická osoba, která má:
a) vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve
studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru,
b) vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví,
nebo
c) střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru
stavebnictví.
Kvalifikační požadavky splňuje také fyzická osoba, která má příslušné osvědčení zvláštní odborné způsobilosti podle zvláštního právního předpisu.

Vyloučeno není uzavření pracovní smlouvy s uchazečem, nesplňujícím uvedené kvalifikační požadavky praxe; taková osoba však nebude mít postavení úředníka a bude zařazena do 9. platové třídy do doby splnění požadované praxe.
Další požadované znalosti, dovednosti a předpoklady: " dobrá znalost práce na PC, zejména schopnost používat MS Office, vyhledávat na internetu; praxe v užívání dalšího specializovaného softwaru (GIS, ArcGIS apod. výhodou)
" řidičský průkaz sk. B a ochota řídit služební vozidlo s dalšími pasažéry
" schopnost práce se stavebními dokumentacemi
" velmi dobrá schopnost jednání s lidmi i v konfliktních situacích, nekonfliktnost, psychická odolnost
" schopnost týmové spolupráce
" komunikační a organizační schopnosti
" schopnost řešit problémové situace
" schopnost analytického myšlení
" schopnost a potřeba dohledávání souvislostí k řešeným věcem a promýšlení účinků konání
" praxe ve veřejné správě výhodou
" znalost problematiky zákona o obcích a příslušné legislativy upravující výkon předmětné agendy výhodou
" znalost odboru stavebně správního a regionálního rozvoje výhodou
Zaměstnancům nabízíme:
stabilní zázemí a jistotu včetně pravidelného měsíčního příjmu
" dobré pracovní podmínky
" dovolenou v délce 25 dnů (200 hodin)
" pružnou pracovní dobu
" příspěvek na stravování
" příspěvek na penzijní připojištění
" příspěvek na individuální vzdělávání (jazykové či jiné kurzy)
" bezúročné půjčky na vybavení domácnosti či pořízení nebo rekonstrukci bytu

Přihlášky s požadovanými doklady doručte v listinné podobě osobně, popřípadě zašlete, na adresu:
Městský úřad Prachatice, Velké náměstí 3, 383 01 Prachatice tak, aby na podatelnu městského úřadu byly doručeny nejpozději 25.11.2021 do 12:00 hod. Obálku označte "Výběrové řízení - referent stavebního úřadu".

Informace o společnosti MĚSTO PRACHATICE

MĚSTO PRACHATICE
Velké náměstí 3
Prachatice
38301
IČO: 250627
aktualizováno před více než 2 roky