Referent/ka rozvoje it - technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií, Kladno

Informační technologie / Referent/ka rozvoje it - technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

Společnost TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a.s.

Místo pracoviště Kladno
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 20 000 - 24 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent/ka rozvoje it - technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií (Kladno)

Požadujeme:
analytické myšlení, znalost jazyka SQL a VBA.

Náplň práce:
údržba a rozvoj interních databází a maker v MS Excel a jejich napojení na firemní systémy (např. SAP), nastavování systému dle požadavků technologie, podpora uživatelů.

Jedná se o zkrácený úvazek - počet hodin dle dohody.

Nabízíme:
zaměstnanecké benefity, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, rekondiční pobyty, příspěvek na penzijní fond a životní pojištění.

Kontakt osobně nebo emailem.

Informace o společnosti TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a.s.

TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a.s.

Kladno

IČO: 18050646
aktualizováno před téměř 2 roky