Referent/ka vymáhání a exekucí - ostatní pracovníci celní správy čr, Liberec

Obrana a ochrana, Administrativa / Referent/ka vymáhání a exekucí - ostatní pracovníci celní správy čr

Společnost Generální ředitelství cel

Místo pracoviště České mládeže 1122, Liberec
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 24 210 - 34 320 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent/ka vymáhání a exekucí - ostatní pracovníci celní správy čr (České mládeže 1122, Liberec)

Zástup za mateřskou/rodičovskou dovolenou.
Pracovní náplň: soustavný a ucelený výkon činností při vymáhání nedoplatků včetně mezinárodní spolupráce, provádění daňových exekucí všemi způsoby podle zákona č. 280/2009 (daňový řád), mimo prodeje movitých a nemovitých věcí, dílčí administrativní činnost při provádění výkonu nařízených daňových exekucí (soupisy věcí movitých), příprava podkladů pro organizaci a výkon dražeb podle zákona č. 26/2000 Sb. (zákon o veřejných dražbách) a pro organizování a výkon dražeb podle zákona č. 280/2009 Sb. (daňový řád), příprava podkladů pro zajištění výkonu zástavního práva podle zákona č. 280/2009. Sb. (daňový řád), provádění úkonů v rámci insolvenčního řízení.
Požadavky: Alespoň střední vzdělání s maturitní zkouškou, aktivní řidič osobního automobilu, dobrá znalost práce na PC, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, komunikační schopnosti.
Zaměstnanecké výhody:
po zapracování možnost přiznání osobního příplatku,
výkonnostní / cílové odměny,
5 týdnů dovolené + 5 dnů placeného volna,
příspěvek zaměstnavatele na stravování (stravenkový paušál),
osobní účet z fondu FKSP (sport, kultura, rekreace apod.),
u vybraných pozic možnost uplatnění home office a pružné pracovní doby,
po splnění podmínek příspěvek na penzijní připojištění (nad rámec osobního účtu FKSP),
po splnění podmínek možnost získání bezúročné půjčky na bydlení a na vybavení domácnosti,
dotované rekreace a dětské tábory (nejen ve vlastních zařízeních),
Multisport karta dle zájmu zaměstnance (více informací k tomuto benefitu na www.multisport.cz),
interní i externí odborné vzdělávání (plně hrazené odborné semináře, školení aj.).
Přihlášky do výběrového řízení s profesním životopisem lze zasílat na do 26.06.2023.

Informace o společnosti Generální ředitelství cel

Generální ředitelství cel
České mládeže 1122
Liberec
46006
IČO: 71214011
aktualizováno před 11 měsíci