Referent oddělení řízení ict projektů - technici počítačových sítí a systémů, Praha

Informační technologie / Referent oddělení řízení ict projektů - technici počítačových sítí a systémů

Společnost Státní zemědělský intervenční fond

Smluvní vztah služební poměr
Místo pracoviště Ve Smečkách 801, Praha
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 27 980 - 69 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent oddělení řízení ict projektů - technici počítačových sítí a systémů (Ve Smečkách 801, Praha)

Místo výkonu práce Ve Smečkách 801/33, 11000 Praha 1. Prvotní kontakt
Náplň práce
Referent má na starost řízení (nejen IT) projektů Fondu v daném čase, rozpočtu a kvalitě, zodpovídá za plánování přidělených projektů v požadovaném rozsahu a kvalitě, analyzuje klíčové požadavky. Další činnosti, kterými se zabývá, jsou identifikace a řízení rizik projektů, komunikace se zúčastněnými stranami a zabezpečení hladké realizace projektů, řízení a koordinace práce mezi dodavateli/subdodavateli, reporting stavu projektu, vytváření a definování základních metodických postupů a procesů v rámci Fondu, zajištění tvorby a správy metodiky řízení projektů ICT a řízení změn v organizaci a vytváření projektové dokumentace.

Požadujeme
- vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu

Co dále bychom uvítali?
- praxe s řízením projektů výhodou (ne podmínkou),
- znalost metodik projektového řízení ICT projektů, výhodou prokazatelnost znalostí formou certifikátu (např. PRINCE2),
- samostatnost, komunikativnost, kreativitu, smysl pro týmovou práci, organizační schopnosti, schopnost vedení týmu a zvládání konfliktů, proaktivní přístup k řešení úkolů,
- výhodou znalost zákona o zadávání veřejných zakázek

Nabízíme
- systemizovaná platová třída 13., zařazení podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb. ve znění pozdějších předpisů
- klíčové služební místo dle § 1 odst. 3 nařízení vlády č. 304/2014 Sb. ve znění pozdějších předpisů
- služební poměr na dobu neurčitou
- 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc
- další placené překážky v práci pro státní zaměstnance (např. 1 den na vyřízení osobních záležitostí)
- stravenková karta - 100 Kč/odpracovaný den
- pružná služební doba
- přátelský a inspirativní tým odborníků
- možnost profesního růstu (osobní vzdělávání pomocí individuálních vzdělávacích programů)
- stabilitu zaměstnání
- mobilní telefon s neomezeným voláním a SMS včetně 1,5 GB internetu
- karta plná benefitů (měsíční příspěvek na sport, cestování, zdravotní péči, kulturu nebo vzdělávání)
- jsme zprostředkovatelem karty MultiSport

Další informace
- termín pro podání žádostí: do 12. 8. 2022

Informace o společnosti Státní zemědělský intervenční fond

Státní zemědělský intervenční fond
Ve Smečkách 801
Praha
11000
IČO: 48133981
aktualizováno před téměř 2 roky