Referent / referentka odboru organizačního a správního - všeobecní administrativní pracovníci, Rokytnice v Orlických horách

Administrativa / Referent / referentka odboru organizačního a správního - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost Město Rokytnice v Orlických horách

Místo pracoviště náměstí Jindřicha Šimka 3, Rokytnice v Orlických horách
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 20 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent / referentka odboru organizačního a správního - všeobecní administrativní pracovníci (náměstí Jindřicha Šimka 3, Rokytnice v Orlických horách)

VÁYBĚROVÉ ŘÍZENÍ - bližší informace a obsahové náležitosti přihlášky vyvěšeny na úřední desce MěÚ Rokytnice v Orl.h..
Lhůta pro doručení přihlášek je do pondělí 18.10. 2021 do 14:00 hodin.
Kontaktní osoba pro bližší informace je Mgr. Taťána Břízová, tajemnice MěÚ.

Požadavky:
- vzdělání minimálně úplné střední vzdělání zakončené maturitou, nejlépe se zaměřením na veřejnou správu
- praxe ve veřejné správě výhodou
- orientace v problematice veřejné správy
- dobré komunikační schopnosti, schopnost týmové práce, ochota pracovat i nad rámec stanovené pracovní doby
- znalost práce na PC - Word, Excel, internet, případně PowerPoint
- spolehlivost, flexibilita a vysoké pracovní nasazení
- ochota dále se vzdělávat
- znalost cizího jazyka slovem i písmem výhodou (německého, polského nebo anglického)
- řidičský průkaz min. skupiny B výhodou.
Hlavní náplň práce:
- zajišťování podatelny města, příjem a odesílání podání se zaručeným elektronickým podpisem
- vedení spisové služby v elektronické podobě v elektronickém informačním systému
- vedení kompletní personální agendy zaměstnanců města
- zajišťování úkonů v oblasti BOZP a PO v koordinaci s personální agendou
- vedení další agendy dle organizačního řádu MěÚ.
PP na dobu určitou (zástup za zaměstnankyni na MD a RD).
Platové zařazení do 8. platové třídy v souladu s platnými předpisy. vztahující se k odměňování úředníků územních samosprávných celků (výše mzdy dle délky praxe).

Informace o společnosti Město Rokytnice v Orlických horách

Město Rokytnice v Orlických horách
náměstí Jindřicha Šimka 3
Rokytnice v Orlických horách
51761
IČO: 275301
aktualizováno před více než 2 roky