Referent / referentka odboru stavební úřad - životní prostředí (myslivost) - technici v oboru ekologie, Kostelec nad Orlicí

Zemědělství a lesnictví / Referent / referentka odboru stavební úřad - životní prostředí (myslivost) - technici v oboru ekologie

Společnost Město Kostelec nad Orlicí

Místo pracoviště Palackého náměstí 38, Kostelec nad Orlicí
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 23 390 - 34 370 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent / referentka odboru stavební úřad - životní prostředí (myslivost) - technici v oboru ekologie (Palackého náměstí 38, Kostelec nad Orlicí)

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - bližší informace, předpoklady a náležitosti přihlášky zveřejněny na úřední desce www.kostelecno.cz. Přihlášky předat poštou, osobně na podatelnu, datovou schránkou nebo e-mailem na adresu
Uzávěrka přihlášek 7.4.2024.
PP na dobu určitou po dobu MD a RD.

Kvalifikační požadavky vzdělání a praxe splňuje:
- fyzická osoba, která má vysokoškolské vzdělání ve studijním programu zaměřeném na lesnictví nebo lesní inženýrství.
Další požadavky:
- schopnost samostatně plnit individuální úkoly
- dobré komunikační schopnosti, asertivní jednání
- důslednost, časová flexibilita
- znalost práce s PC a kancelářskými programy
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič/řidička).
Výhodou:
- praxe v oboru
- zkouška z odborné způsobilosti pro výkon správních činností v lesním hospodářství a myslivosti nebo pro výkon správní činnosti v zemědělství
- praxe ve správním řízení
- znalost zákona č. 289/1995 Sb., o lesích a o změně a doplnění některých zákonů (v platném znění)
- znalost zákona č. 449/2001 Sb., o myslivosti (v platném znění)
- znalost zákona č. 149/2003 Sb., o uvádění do oběhu reprodukčního materiálu lesních dřevin lesnicky významných druhů a umělých kříženců, určeného k obnově lesa a k zalesňování, a o změně některých souvisejících zákonů (v platném znění)
- znalost zákona č. 99/2004 Sb., o rybníkářství, výkonu rybářského práva, rybářské stráži, ochraně mořských rybolovných zdrojů a o změně některých zákonů (v platném znění)
- znalost zákona č. 246/1992 Sb., na ochranu zvířat proti týrání (v platném znění)
- znalost zákona č. 250/2016 Sb., o odpovědnosti za přestupky a řízení o nich (v platném znění)
- znalost zákona č. 500/2004 Sb., správní řád (v platném znění).
Náplň práce:
- zajišťování odborných agend na úseku státní správy myslivosti, lesnictví, rybářství, ochrany zvířat proti týrání.
Nabízíme:
- stabilní práci v příjemném prostředí, po zapracování adekvátní osobní finanční ohodnocení
- pružná pracovní doba
- 25 dní dovolené, příspěvek na stravenky, 5 dnů indispozičního volna.

Informace o společnosti Město Kostelec nad Orlicí

Město Kostelec nad Orlicí
Palackého náměstí 38
Kostelec nad Orlicí
51741
IČO: 274968
aktualizováno před asi 2 měsíci