Referent/referentka stavebního úřadu - úředníci vnitřních věcí státu a regionálního rozvoje, Lovosice

Administrativa / Referent/referentka stavebního úřadu - úředníci vnitřních věcí státu a regionálního rozvoje

Společnost Město Lovosice

Místo pracoviště Školní 407, Lovosice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 23 390 - 34 370 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent/referentka stavebního úřadu - úředníci vnitřních věcí státu a regionálního rozvoje (Školní 407, Lovosice)

pracovní náplň:
- provádění řízení a jiných postupů podle zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů a jeho prováděcích vyhlášek
- evidence staveb v RUIAN

Požadavky:
- vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu nejlépe stavebního nebo právnického směru, nebo úplné střední odborné vzdělání stavebního směru
- minimálně 3 roky praxe v oboru stavebnictví
- praktické zkušenosti z oblasti správních a evidenčních činností ve veřejné správě se zaměřením na oblast výstavby
- znalost zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), v platném znění, včetně jeho prováděcích vyhlášek, a dále zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, v platném znění, zákona č. 128/2000 Sb., o obcích, v platném znění výhodou
- zvláštní odborná způsobilost na úseku stavebního řádu výhodou
- organizační schopnosti, komunikační schopnosti, spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost
- znalost práce na PC (MS Office, Internet), řidičský průkaz skupiny B
Přihláška musí obsahovat:
- jméno, příjmení, titul
- datum a místo narození
- státní příslušnost
- místo trvalého pobytu
- číslo OP nebo dokladu o povolení k trvalému pobytu (u cizích státních příslušníků)
- datum a podpis (+ kontakt - číslo telefonu, email)
a přílohy:
- profesní životopis
- motivační dopis
- výpis z evidence Rejstříku trestů (starý nejvýše 3 měsíce)
- ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
- profesní portfolio obsahující případně další doklady prokazující odbornou vzdělanost

Zájemce pošle písemnou přihlášku s uvedenými přílohami na adresu Městský úřad Lovosice, Školní 407/2, 41002 Lovosice, nebo osobně na podatelnu Městského úřadu Lovosice, a to nejpozději do 01.09.2023 do 14 hodin.
Na obálce vyznačí "Neotvírat - výběrové řízení - referent/referentka stavebního úřadu".

Bližší informace poskytne kontaktní osoba.

Informace o společnosti Město Lovosice

Město Lovosice
Školní 407
Lovosice
41002
IČO: 263991
aktualizováno před 8 měsíci