*reklamační technik it - správci webu, Žďár nad Sázavou

Informační technologie / *reklamační technik it - správci webu

Společnost R-PASS s.r.o.

Místo pracoviště Vejmluvova 377, Žďár nad Sázavou
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 24 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: *reklamační technik it - správci webu (Vejmluvova 377, Žďár nad Sázavou)

Náplň práce:
Příjem, řešení a expedice reklamací (notebooků, PC, telefonů a baterií)
Příjem a řešení vráceného zboží, refundace objednávek
Administrační a statistická činnost pro reklamace a vratky
Zákaznická podpora reklamačního řízení - telefon, email (nacenění, zodpovězení dotazů, fotodokumentace pro pojišťovnu,..)
Požadavky:
Praxe v oboru prodeje/servisu spotřební elektroniky nebo ve vedení reklamačních řízení vítaná, není však podmínkou
Základní orientace a znalost počítačů, notebooků, telefonů výhodou
Dobrou náladu a příjemné vystupování, psychickou odolnost, skvělý písemný projev
Ochota aktivně pracovat, vzdělávat se
Smysl pro řád, pořádek a pevnou vůli
Nabízíme:
Zaškolení do problematiky reklamací
Pracovní poměr možný na HPP, brigádu, částečný úvazek i ŽL
Zázemí české dynamicky rostoucí firmy
Digitalizované procesy napříč firmou, efektivní systémy
Zkušené kolegy, kteří rádi poradí i pomohou
Možnosti karierního i osobního růstu v rámci společnosti
Pro první kontakt prosím zasílejte životopisy na email
Příspěvek na oběd, telefon i pro soukromé účely, zaměstnanecké slevy, firemní akce, pravidelné vzdělávání, příspěvek na vzdělání

Informace o společnosti R-PASS s.r.o.

R-PASS s.r.o.
Vejmluvova 377
Žďár nad Sázavou
59102
IČO: 5251150
aktualizováno před více než 2 roky