Renovace kontejnerů-řidič - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby), Stráž nad Nisou

Doprava / Renovace kontejnerů-řidič - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

Společnost DIMATEX CS, spol. s r.o.

Místo pracoviště Stará 24, Stráž nad Nisou
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Renovace kontejnerů-řidič - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby) (Stará 24, Stráž nad Nisou)

Společnost DIMATEX se zabývá recyklací textilu a výrobou čistících hadrů.
Náplň práce: řízení dodávky a renovace (mytí, přelepení samolepek) sběrných nádob (kontejnerů) na textil, rozvoz kontejnerů, práce s navigací přes chytrý telefon, vykládání kontejnerů v sídle firmy. V případě potřeby přespání v jiném regionu a péče o kontejnery zde.
Požadujeme: pečlivost, spolehlivost, fyzickou zdatnost, ŘP sk. B, VZV.
Pracovní doba od 6.30 do 14.30 hod.
Zaměstnanecké výhody: Zázemí firmy s tradicí od roku 1991. Stabilní zaměstnání. Nástupní mzda 22.000 Kč hrubého + osobní ohodnocení do výše 3000,- Kč. Benefity - stravenky, dovolená navíc.
Hlásit se emailem.

Informace o společnosti DIMATEX CS, spol. s r.o.

DIMATEX CS, spol. s r.o.
Stará 24
Stráž nad Nisou
46001
IČO: 43224245
aktualizováno před 6 měsíci