Rezidentní inženýr kvality - specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (iso), Liberec

Výroba a provoz, Administrativa / Rezidentní inženýr kvality - specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (iso)

Společnost Sodecia Automotive Liberec s.r.o.

Místo pracoviště České mládeže 1204, Liberec
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 35 000 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Angličtina"}

Detail pracovní nabídky na pozici: Rezidentní inženýr kvality - specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (iso) (České mládeže 1204, Liberec)

POPIS POZICE:
Spolupráce se zákazníkem ohledně třídění nalezených vad přímo v jeho prostorech
Přebírání informací ohledně reklamací od koncového zákazníka (ČR, Německo)
Vykonávání kontrol výrobního procesu a kontrol prvních kusů při zahájení výroby
Kontrola dílů určené na expedici, měření a zaznamenávání SPC
Kontrola dodržování technologie a provádí denní audity operátorů
Spolupráce při přípravě nových projektů
POŽADAVKY:
SŠ/VŠ technického směru výhodou
Komunikativní znalost AJ podmínkou, NJ výhodou
Znalost normy IATF 16 949 výhodou
Zkušenosti s prací v oblasti kvality podmínkou
NABÍZÍME:
Pružná pracovní doba 7,5hod denně
Zajímavé platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
Stravenky 80,- Kč/den
5 týdnů dovolené
Možnost čerpání benefitů v rámci sociálního fondu
Životopisy prosím zasílejte na adresu:

Tel.: 775 504 091

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc

Informace o společnosti Sodecia Automotive Liberec s.r.o.

Sodecia Automotive Liberec s.r.o.
České mládeže 1204
Liberec
46006
IČO: 27922901
aktualizováno před více než 2 roky