Řezník/ce - prodavač/ka - řezníci a uzenáři, Polička

Výroba a provoz / Řezník/ce - prodavač/ka - řezníci a uzenáři

Společnost CERSY 2010 s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Tyršova 1001, Polička
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 21 000 - 38 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Řezník/ce - prodavač/ka - řezníci a uzenáři (Tyršova 1001, Polička)

NÁPLŇ PRÁCE: řezník/ce - prodavač/ka pro prodejnu MASO-UZENINY NOVÁK - bourání, opracování, porcování a příprava masa do pultu, výroba polotovarů dle platných receptur společnosti, kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách, prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti, kontrola kvality, čerstvosti zboží, dodržování hygienických zásad, dodržování pravidel HACCP, komunikace a obsluha zákazníků
POŽADAVKY: odborné vyučení bez maturity v oboru řezník-uzenář nebo v příbuzném oboru (kuchař) nebo praxi s bouráním a opracováním masa, dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování, zodpovědný přístup k práci, samostatnost, zručnost a pečlivost, zdravotní průkaz
NABÍZÍME: práci ve stabilní české společnosti, možnost práce na HPP/ DPP / DPČ (20-30 hod), zaškolení na prodejně, stravování na prodejně, sleva na nákup, příplatky za soboty, neděle a svátky, prací prášek 2x ročně, zajímavé finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity, odměna za odpracované roky, NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
KONTAKT: telefonicky (8-16 hod)

Informace o společnosti CERSY 2010 s.r.o.

CERSY 2010 s.r.o.
Tyršova 1001
Polička
57201
IČO: 28803051
aktualizováno před více než rokem