Řidič/ka autobusu - řidiči autobusů v dálkové přepravě osob,

Doprava, Obchod a cestovní ruch / Řidič/ka autobusu - řidiči autobusů v dálkové přepravě osob

Společnost ČSAD Benešov s.r.o.

Místo pracoviště ČSAD Benešov s.r.o. - Středočeský kraj
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 38 000 - 40 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič/ka autobusu - řidiči autobusů v dálkové přepravě osob (ČSAD Benešov s.r.o. - Středočeský kraj)

Náplň práce
Linková přeprava cestujících v okolí, Benešova,Vlašimi,Slaného
Požadujeme
řidičský průkaz sk. D; profesní průkaz ; kartu DGT; zdravotní způsobilost
Nabízíme
pracovní smlouvu na dobu neurčitou
průměrnou mzdu 38.000 Kč + diety 2.500 Kč
motivační složku za PHM
benefity: úhrada pojistky z výkonu povolání, chytrý mobilní telefon + sim karta s hrazeným tarifem vč. internetu, cestování firemními autobusy ZDARMA, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, firemní půjčka atd.
Nemáte řidičský průkaz skupiny D? Nevadí, získat ho můžete přes naší společnost
Nástup možný ihned
První kontakt: telefonicky Po-Pá 7:00 - 14:00, nebo e-mailem

Informace o společnosti ČSAD Benešov s.r.o.

ČSAD Benešov s.r.o.

IČO: 60193441
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Řidič/ka autobusu - řidiči autobusů v dálkové přepravě osob

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
ČSAD Benešov s.r.o. - Středočeský kraj