Řidič dodávky "b" - montážní pracovník/ce - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby), Slavkov pod Hostýnem

Doprava / Řidič dodávky "b" - montážní pracovník/ce - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

Společnost UNAR s.r.o.

Místo pracoviště Slavkov pod Hostýnem 195, Slavkov pod Hostýnem
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 150 - 170 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič dodávky "b" - montážní pracovník/ce - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby) (Slavkov pod Hostýnem 195, Slavkov pod Hostýnem)

pracoviště Slavkov pod Hostýnem - jízdy po ČR
- Pracovní náplň: kombinovaná pracovní pozice řidiče a montážníka, nakládka / rozvoz / vykládka a montáž výrobků u zákazníků obvykle 2 až 3 dny v týdnu (ráno výjezd, odpoledne návrat), pokud není naplánována žádná cesta, pomáháte ve výrobě a vypomáháte ve skladu
- Požadavky: vzdělání základní, ŘP sk. B - aktivní řidič, zkušenosti z řízením dodávky, výhodou je ŘP C, samostatnost, flexibilita, trpělivost, komunikační schopnosti
- HM (1. měsíc (zkušební) 150 Kč/hod, 2. až 3. měsíc 160 Kč/hod., 4. až 12. měsíc 170 Kč/hod, Po uplynutí 12. měsíce se dohodneme na další úpravě platu), doba určitá 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned
- Písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: Do předmětu e-mailu uveďte název pozice o kterou se ucházíte.

Informace o společnosti UNAR s.r.o.

UNAR s.r.o.
Slavkov pod Hostýnem 195
Slavkov pod Hostýnem
76861
IČO: 29192510
www.unar.cz
aktualizováno před více než 2 roky