Řidič jízdní soupravy pro rozvoz živých zvířat - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel, Ražice

Doprava / Řidič jízdní soupravy pro rozvoz živých zvířat - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Společnost Stáje Štětice s.r.o.

Smluvní vztah práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Štětice 35, Ražice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 15 200 - 15 200 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič jízdní soupravy pro rozvoz živých zvířat - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel (Štětice 35, Ražice)

CIZ
Náplň práce:
jízdy po ČR, občaný výjezd Rakousko, Německo (blízko hranic), Nabízíme zaučení (jízdy s proškoleným pracovníkem)
Požadavky:
ŘP sk. C + E + profesní průkaz
Nabízíme: premie.
První kontakt: Ing. Samek Karel., tel.: 724 067 859 (8:00 - 16:00 hod.), e-mail: nechodit osobně - domluvit schůzku.

Informace o společnosti Stáje Štětice s.r.o.

Stáje Štětice s.r.o.
Štětice 35
Ražice
39811
IČO: 1916998
aktualizováno před téměř 2 roky