Řidič/ka mkd řp skup. c, e - řidiči tahačů, Polička

Doprava / Řidič/ka mkd řp skup. c, e - řidiči tahačů

Společnost COBRA TRANSPORT, s.r.o.

Místo pracoviště Na Vyšehradě 1098, Polička
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 35 000 - 60 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič/ka mkd řp skup. c, e - řidiči tahačů (Na Vyšehradě 1098, Polička)

NÁPLŇ PRÁCE: řidič/ka mezinárodní kamionové dopravy se soupravou. Stabilní, pravidelná práce CZ - Německo a zpět, víkendy doma.
DALŠÍ POŽADAVKY: karta do digitálního tachografu, psychotesty
NABÍZÍME: práci v příjemném pracovním prostředí, kvalitní vozový park, motivační odměny, bonusové prémie, malá rodinná firma - všechny výhody s tím spojené. Nástup možný ihned.
KONTAKT: e-mailem, telefonicky 8-15 hod

Informace o společnosti COBRA TRANSPORT, s.r.o.

COBRA TRANSPORT, s.r.o.
Na Vyšehradě 1098
Polička
57201
IČO: 25267850
aktualizováno před více než rokem