Řidič/ka sk. b / region česká třebová - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby), Česká Třebová

Doprava / Řidič/ka sk. b / region česká třebová - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

Společnost PAPERA s.r.o.

Místo pracoviště Česká Třebová
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič/ka sk. b / region česká třebová - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby) (Česká Třebová)

Náplň práce:
- rozvoz zboží zákazníkům společnosti, manipulace se zbožím
- péče o svěřené vozidlo
Požadujeme:
- příjemné vystupování
- fyzická zdatnost
- řidičský průkaz sk. B
- výhodou praxe v řízení dodávkového vozu + řidičský průkaz sk. C, případně C + E
Nabízíme:
- motivující finanční ohodnocení dle výkonosti
- zázemí úspěšné české společnosti
- pravidelně servisovaný vozový park
- pracovní oblečení
- stravování / stravenky, pracovní oblečení
Kontakt: telefonicky 8 - 15.30 hodin nebo e-mailem

Informace o společnosti PAPERA s.r.o.

PAPERA s.r.o.

Česká Třebová

IČO: 25945653
aktualizováno před více než rokem