Řidič/ka sk. c - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby), Česká Lípa

Doprava / Řidič/ka sk. c - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

Společnost EXVER FOOD, s.r.o.

Místo pracoviště Liberecká 60, Česká Lípa
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 27 000 - 32 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič/ka sk. c - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby) (Liberecká 60, Česká Lípa)

Náplň práce:
- rozvoz zboží po regionu Severní Čechy
- manipulace se zbožím - nakládka a vykládka zboží
- předání požadovaného zboží zákazníkovi
Požadujeme:
- ŘP sk. C + profesní průkaz
- fyzickou a psychickou odolnost
- aktivní a odpovědný přístup k práci
- komunikativnost, spolehlivost, důslednost a bezúhonnost
Nabízíme:
- fixní mzdu + měsíční prémie + diety
- práci na HPP, volné víkendy
- služební telefon
- služební vozidlo pro dojíždění z místa bydliště
- zázemí stabilní a úspěšné společnosti
- přátelský kolektiv
- pracovní doba od 6:00 - 14:30 hod.
První kontakt telefonicky v pracovní dny od 7:30 do 14:00 hod.

Informace o společnosti EXVER FOOD, s.r.o.

EXVER FOOD, s.r.o.
Liberecká 60
Česká Lípa
47001
IČO: 25276352
aktualizováno před více než 2 roky