Řidič/ka skup. c, e - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel,

Doprava / Řidič/ka skup. c, e - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Společnost Petr Skalník

Místo pracoviště Petr Skalník - okres Svitavy
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 000 - 70 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič/ka skup. c, e - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel (Petr Skalník - okres Svitavy)

NÁPLŇ PRÁCE: přeprava živých zvířat
NABÍZÍME: možnost parkování v místě bydliště, služební osobní vůz, řidič jezdí pouze s jedním autem - nestřídá, prémie
KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E

Informace o společnosti Petr Skalník

Petr Skalník

IČO: 72466430
aktualizováno před 10 dny

Odpověď na pracovní pozici Řidič/ka skup. c, e - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Petr Skalník - okres Svitavy