Řidič/ kurýr pro rozvoz zásilek - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby), Liberec

Doprava / Řidič/ kurýr pro rozvoz zásilek - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

Společnost BZ Transport s.r.o.

Místo pracoviště Dlouhá 358, Liberec
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 27 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič/ kurýr pro rozvoz zásilek - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby) (Dlouhá 358, Liberec)

Náplň práce: rozvoz a svoz zásilek v daném regionu (Liberec), komunikace se zákazníky a zaměstnanci, práce s platebním terminálem/hotovostí a přepravními dokumenty.
Požadujeme: řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, profesionální vystupování, spolehlivost, zodpovědnost a časovou flexibilitu.
Nabízíme: bonusy za splnění cílů, nové vozy.
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky.

Informace o společnosti BZ Transport s.r.o.

BZ Transport s.r.o.
Dlouhá 358
Liberec
46312
IČO: 5477824
aktualizováno před 11 měsíci