Řidič mkd řp skup. c + e - frigo - řidiči tahačů, Svitavy

Doprava / Řidič mkd řp skup. c + e - frigo - řidiči tahačů

Společnost AD - sped Svitavy s.r.o.

Místo pracoviště Říční 1578, Svitavy
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 63 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič mkd řp skup. c + e - frigo - řidiči tahačů (Říční 1578, Svitavy)

NÁPLŇ PRÁCE: řidič MKD - na pravidelné přepravy Jižní Itálie a zpět - CZ
DALŠÍ POŽADAVKY: platné dokumenty pro řízení vozidla nad 3,5 t, kladný vztah k technice , spolehlivost a chuť pracovat.
NABÍZÍME: Pravidelnou práci, pravidelný plat s garantovaným termínem, vozidlo Volvo FH 500, vlastní servisní zázemí, možnost parkování v místě bydliště. Právní ochrana DAS, cestovní připojištění. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.
KONTAKT: telefonicky, e-mailem, osobně (Říční č.p. 1578/1 - zadní strana za TOSem)

Informace o společnosti AD - sped Svitavy s.r.o.

AD - sped Svitavy s.r.o.
Říční 1578
Svitavy
56802
IČO: 64790541
aktualizováno před více než rokem