Řidič nákladní vozidla sk. c- rozvoz stavebního a zahradního materiálu - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů), České Budějovice

Doprava / Řidič nákladní vozidla sk. c- rozvoz stavebního a zahradního materiálu - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Společnost PRODOMOS s.r.o.

Místo pracoviště České Budějovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 38 000 - 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič nákladní vozidla sk. c- rozvoz stavebního a zahradního materiálu - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) (České Budějovice)

Hledáme zaměstnance na rozvoz materiálu pro dům a zahradu.
Požadujeme: pracovní nasazení, flexibilitu v sezóně, samostatnost, znalost stavebních materiálů výhodou, ŘP skupiny C, profesní průkaz nutný.
Náplň práce: rozvoz stavebního materiálu po ČR s vozidlem 12t s hydraulickým čelem
Pracovní doba pondělí až pátek,víkendy volné.
Nabízíme: nadstandartní platové podmínky, prémie, diety, stravné, stravenkový paušál 116 Kč/den.

Informace o společnosti PRODOMOS s.r.o.

PRODOMOS s.r.o.

České Budějovice

IČO: 28104854
aktualizováno před 3 měsíci