Řidič/řidička pro zemědělskou činnost - řidiči ostatních speciálních vozidel, Domažlice

Doprava, Služby / Řidič/řidička pro zemědělskou činnost - řidiči ostatních speciálních vozidel

Společnost Primagra, a.s.

Místo pracoviště Masarykova 523, Domažlice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič/řidička pro zemědělskou činnost - řidiči ostatních speciálních vozidel (Masarykova 523, Domažlice)

Pracovní náplň:
o řidič nákladního auta a autocisterny
o doprava vody k postřikovači, převoz hnojiv a obilí
o aplikace dolomitů, vykládka a nakládka hnojiv
o opravářské práce

Požadujeme:
o řidičský průkaz skupiny E výhodu
o průkaz řidiče VZV a kolových nakladačů výhodou
o ochota pracovat podle potřeb služeb v zemědělství
o mzdové ohodnocení dle výkonu na základě osobního jednání

Nabízíme:
o 25 dní dovolené
o pravidelné školení odborné způsobilosti

Osobní, e-mailový nebo telefonický kontakt.

Informace o společnosti Primagra, a.s.

Primagra, a.s.
Masarykova 523
Domažlice
34401
IČO: 45148155
aktualizováno před 6 měsíci