Řidič - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel, Děčín

Doprava / Řidič - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Společnost SaM silnice a mosty Děčín a.s.

Místo pracoviště Oblouková 416, Děčín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel (Oblouková 416, Děčín)

Místo výkonu práce: stavby zaměstnavatele na území ČR

Požadujeme: řidičské oprávění skupiny C, profesní průkaz, samostatnost a odpovědnost, časovou flexibilitu

Nabízíme: práci v regionu DC, po zapracování možnost doby neurčité, služební telefon, zázemí stabilní firmy, stravné, roční odměny, možnost cílových odměn
Náplň práce: řízení nákladního vozu nad 3,5t, spolupráce při drobných opravách vozu, činnost spojená s obslužností staveb

Kontakt: Svačina Petr, tel.: 602402419, e-mail:

Informace o společnosti SaM silnice a mosty Děčín a.s.

SaM silnice a mosty Děčín a.s.
Oblouková 416
Děčín
40502
IČO: 25042751
aktualizováno před 16 dny

Odpověď na pracovní pozici Řidič - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel